O KaMi studiu

Jak vzniklo KaMi studio?

Na začátku každé nové věci je myšlenka. Každý máme jistě myšlenek plnou hlavu a ne každou z nich realizujeme. Jsem moc ráda, že zrovna myšlenka na založení masážního studia nezanikla někde ve vířivém proudu jiných zajímavostí mojí mysli. Nevím, jak to mají ostatní, ale já jsem ze své 8 a půl hodinové práce v kanceláři moc radosti nikdy neměla. Práci jsem sice měla fajn, podmínky pro práci více než dobré, skvělé kolegy, ale něco tomu chybělo. Prostě sedět půl dne na zadku a ťukat do klávesnice dle mého názoru člověka moc dlouho uspokojovat nemůže. Chyběl tomu trošku větší pohyb a takový ten normální lidský neformální kontakt. A pak také trocha více svobody v organizování vlastního času.

Hledala jsem způsob, jak nejlépe skloubit všechny mé představy dohromady. Napřed jsem začala cvičit Tai-chi a chi-kung, pak jsem chvíli vedla vlastní cvičení chi-kung, udělala jsem si zkoušky na instruktora nordic walkingu a začala chodit všude „s hůlkami“.  Na tehdejší dobu jsem působila asi jako velká atrakce, psal se rok 2011 a nebylo zvykem vídat na polních cestách milovníky severské chůze. Nejčastější dotazy kolemjdoucích se tenkrát nesly v duchu: „A kde máte lyže?“ No a dnes je nordic walking jedna z nejrozšířenějších fitness aktivitJ . Tedy pohybu bylo celkem dost, ale pořád to nebylo tak úplně to, co bych chtěla.

Nakonec jsem jednou při brouzdání internetem narazila na nabídku kvalifikačního kurzu pro maséry a bylo jasno. To je přesně to, co splňuje všechny moje požadavky: pomáhat lidem zvládnout nástrahy jejich těla, které se často projevují formou různých bolestí, nemuset koukat půl dne do monitoru, trošku se hýbat a být v kontaktu s lidmi. A tak jsem do toho šla.

Na kurzu jsem potkala spoustu úžasných lidí a mezi nimi i svého šikovného parťáka Víťu, poznala jsem také pár skvělých odborníků, kteří nás naučili spoustu užitečných věcí a po téměř čtvrt roce, když jsme skládali závěrečnou zkoušku, jsem byla smutná, že to tak rychle uteklo. Ale co, od teď jsem byla masérka a tak hurá do práce. Hned jsem si pořídila masérské lehátko a začala objíždět rodinné příslušníky a kamarády a masírovala a masírovala. A protože přátelství s ostatními maséry z kurzu přetrvávalo a přetrvává do současnosti, tak při jednom společném večírku se mi Víťa svěřil s tím, že by měl možnost pronajmout prostor na dobrém místě a jestli bych do toho s ním nešla. Slovo dalo slovo a vzniklo naše malé, ale útulné masážní studio. Díky obětavosti spřízněných duší pak postupně vznikalo i logo, fotky, letáčky a webové stránky, za což patří všem našim pomocníkům velké díky.

A tak začala naše masérská pouť. Jelikož každý z nás má trošku odlišný přístup k masírování, můžeme vám tak nabídnout nejen různé druhy masážních technik a terapie. Ale také rozdílný přístup ke klientovi. Zatímco s Martinou se můžete ponořit do hlubin svého těla a zkusit vědomě vnímat interakce svých tkání a energií, s Víťou zažijete důkladnou masáž všech svalů a to i těch, o kterých jste dosud neměli ponětí, že ve vašem těle existují.